Deset medalja s Black belt opena | Judo klub Profectus Samobor

Hrvatski judo savez

JUDO KLUB SLAVONAC – Pet medalja na turniru u Zagrebu | Slavonski.hr

12 medalja za judo klub Jaska na Black Belt Openu

Nakon tri godine u Zagrebu se održao judo turnir Black Belt Open - Index.hr

Borci iz Judo kluba Duga Resa ostvarili sjajne rezultate na Black Belt  Openu u Zagrebu - Trend.com.hr
Borci iz Judo kluba Duga Resa ostvarili sjajne rezultate na Black Belt Openu u Zagrebu - Trend.com.hr

Black belt open – Judo klub Vinkovci

Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom  turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez
Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez

Black Belt Open i Kup Sv. Vlaho (8.02.2020.) - Judo klub Lika | Zagreb Judo  klub Lika | Zagreb
Black Belt Open i Kup Sv. Vlaho (8.02.2020.) - Judo klub Lika | Zagreb Judo klub Lika | Zagreb

Vijesti za tag judo | LC Labin.com

Maja Polović i Toni Bujan osvojili srebrne medalje na Black Belt Openu u  Zagrebu – Radio Mrežnica
Maja Polović i Toni Bujan osvojili srebrne medalje na Black Belt Openu u Zagrebu – Radio Mrežnica