Home

usta svirati klavir Opera dinamo split golovi Nesreća Frakcija vidjeti

Na Poljudu oglašen alarm za uzbunu: I Dinamo i Hajduk trebaju veliki  remont, ovo je bilo mučenje
Na Poljudu oglašen alarm za uzbunu: I Dinamo i Hajduk trebaju veliki remont, ovo je bilo mučenje

RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan  naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi  list
RIJEKA - DINAMO 1:5 KRAJ! Dinamo petardom na Rujevici proslavio još jedan naslov prvaka, svi golovi djelo sadašnjih i bivših igrača Rijeke! - Novi list

Zagreb: Dinamo (Z) - Hajduk 4:1 • HNK Hajduk Split

Jakirović odmarao glavne snage, 'pričuve' sredile Makedonce! Kulenović  nastavio niz, povratnički golovi Brodića, nove pohvale modrom kadetu!
Jakirović odmarao glavne snage, 'pričuve' sredile Makedonce! Kulenović nastavio niz, povratnički golovi Brodića, nove pohvale modrom kadetu!

Dario Špikić – Wikipedija

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:1 NK Slaven Belupo | Golovi Petkovića,  Bočkaja i Ivanušeca - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:1 NK Slaven Belupo | Golovi Petkovića, Bočkaja i Ivanušeca - YouTube

Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi  pali su u drugom poluvremenu
Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu

Zagreb: Dinamo (Z) - Hajduk 4:0 • HNK Hajduk Split

Varaždin - Dinamo 1-3: Plave trupe na krilima Boysa do nova tri boda -  Net.hr
Varaždin - Dinamo 1-3: Plave trupe na krilima Boysa do nova tri boda - Net.hr

Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na  polusezoni - Večernji.hr
Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na polusezoni - Večernji.hr

Split: Hajduk - Dinamo (Z) 0:0 • HNK Hajduk Split

Dinamo slavi, ali posao tek počinje: Bišćan je napokon dobio pojačanja -  Zagreb.info
Dinamo slavi, ali posao tek počinje: Bišćan je napokon dobio pojačanja - Zagreb.info

Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti -  Večernji.hr
Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti - Večernji.hr

Slobodna Dalmacija - Težak poraz Hajduka u Puli: Bijele su presjekli  poništeni golovi, nisu odigrali dobro, bilo je previše praznog hoda
Slobodna Dalmacija - Težak poraz Hajduka u Puli: Bijele su presjekli poništeni golovi, nisu odigrali dobro, bilo je previše praznog hoda

Sportske novosti - UŽIVO: Dinamo i Hajduk velikim sudarom otvaraju novu HNL  sezonu, vraća se Marko Livaja
Sportske novosti - UŽIVO: Dinamo i Hajduk velikim sudarom otvaraju novu HNL sezonu, vraća se Marko Livaja

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića,  Perića i autogol Jurčevića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića, Perića i autogol Jurčevića - YouTube

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 2:0 HNK Šibenik | Golovi Lauritsena i  Ivanušeca | HT Prva liga | [VIDEO] Propustili ste jučerašnju pobjedu protiv  Šibenika? Pogledajte sažetak utakmice klikom na  https://youtu.be/bDFBCV36h5s
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 2:0 HNK Šibenik | Golovi Lauritsena i Ivanušeca | HT Prva liga | [VIDEO] Propustili ste jučerašnju pobjedu protiv Šibenika? Pogledajte sažetak utakmice klikom na https://youtu.be/bDFBCV36h5s

Sjajna utakmica u Kranjčevićevoj; golovi pali u razmaku od sedam minuta -  Net.hr
Sjajna utakmica u Kranjčevićevoj; golovi pali u razmaku od sedam minuta - Net.hr

FOTO) DINAMO PROMAŠIO SUMNJIVI PENAL, A ONDA SLAVIO PROTIV HITA PRVENSTVA!  Pljuštali i poništeni golovi, pogledajte sjajnu posvetu Ćiri - Dnevno.hr
FOTO) DINAMO PROMAŠIO SUMNJIVI PENAL, A ONDA SLAVIO PROTIV HITA PRVENSTVA! Pljuštali i poništeni golovi, pogledajte sjajnu posvetu Ćiri - Dnevno.hr

Sportske novosti - Hajduk odavno nije bio ovako uvjerljiv, a Dinamo  nadmoćan! Kad Livaja igra, golovi dolaze sami od sebe
Sportske novosti - Hajduk odavno nije bio ovako uvjerljiv, a Dinamo nadmoćan! Kad Livaja igra, golovi dolaze sami od sebe

VIDEO Pogledajte senzacionalan gol Petkovića i pogotke koji su odveli Dinamo  u LP - Večernji.hr
VIDEO Pogledajte senzacionalan gol Petkovića i pogotke koji su odveli Dinamo u LP - Večernji.hr