VIDEO Dinamo razbio Hajduk i zabio mu četiri komada, ovo su svi golovi s  Maksimira - Večernji.hr
VIDEO Dinamo razbio Hajduk i zabio mu četiri komada, ovo su svi golovi s Maksimira - Večernji.hr

VIDEO Dinamo - Osijek, golovi Oršić, Beljo, Petković, Perić | 24sata

Dinamo-Tottenham - golovi - Monitor.hr

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:0 HNK Hajduk | Velika pobjeda Dinama u  derbiju 23. kola - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:0 HNK Hajduk | Velika pobjeda Dinama u derbiju 23. kola - YouTube

VIDEO Dinamo - Astana 4-0 golovi, hat-trick Ivanušec i Petković | 24sata

DINAMO JE PRVAK HRVATSKE Titula ostaje u Zagrebu: Golovi Bočkaja i Tolića  za pobjedu! - Zagreb.info
DINAMO JE PRVAK HRVATSKE Titula ostaje u Zagrebu: Golovi Bočkaja i Tolića za pobjedu! - Zagreb.info

Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom  poluvremenu - Slobodna Dalmacija
Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu - Slobodna Dalmacija

VIDEO Dinamo - Bodo/Glimt golovi, Mislav Oršić | 24sata

HNL golovi: Dinamo - Osijek 2:0 (Špikić)

Sportske novosti - UŽIVO: Dinamo protiv Astane otvara jesen u Europi,  Jakirović najavio napad od prve minute
Sportske novosti - UŽIVO: Dinamo protiv Astane otvara jesen u Europi, Jakirović najavio napad od prve minute

Astana Dinamo golovi s utakmice | 24sata

HNL golovi: Gorica - Dinamo 0:1 (Ademi)

Dinamo projurio kroz Imbriovec, prvi golovi Alena Jurilja - Sportnet

HNL golovi: Dinamo - Osijek 1:0 (Oršić)

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:1 HNK Hajduk | Golovi Baturine, Ademija,  Gojaka i Oršića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 4:1 HNK Hajduk | Golovi Baturine, Ademija, Gojaka i Oršića - YouTube

Golovi u "sivoj zoni" koštali Dinamo poraza, Oršić zabio i Milanu | 01Portal

DINAMO ZAGREB vs ATALANTA 4-0 1. KOLO LP Svi Golovi/All Goals HRT 2 (VIKI  IVANOVIĆ, IGOR CVITANOVIĆ) - YouTube
DINAMO ZAGREB vs ATALANTA 4-0 1. KOLO LP Svi Golovi/All Goals HRT 2 (VIKI IVANOVIĆ, IGOR CVITANOVIĆ) - YouTube

Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti -  Večernji.hr
Plavi su borbeni do kraja: Golovi u nadoknadi nisu plod slučajnosti - Večernji.hr

Dinamo - Rapid: Svi golovi, video - Net.hr