Hrvatski judo savez

Judo klub Lotus | Zagreb

Roko Kolak drugi, Ana Eberhardt treća! | DJSport

Judaši Zrinskog boravili u Dugoj Resi

Jiu jitsu Lotus klub Pula ostvario zavidne rezultate na međunarodnom  turniru u Zagrebu - Istra24
Jiu jitsu Lotus klub Pula ostvario zavidne rezultate na međunarodnom turniru u Zagrebu - Istra24

27.Kup Maksimira 2023. | Judo Klub Maksimir

JUDO KLUBOVI „JUDOKAN” I „SLAVONAC” Uspješan nastup na turniru u Rumunjskoj  - Požeški vodič
JUDO KLUBOVI „JUDOKAN” I „SLAVONAC” Uspješan nastup na turniru u Rumunjskoj - Požeški vodič

PULA OPEN" Jiu-jitsu Championship: Četiri zlata, jedno srebro i tri bronce  Jiu jitsu kluba Zadar - Sport023
PULA OPEN" Jiu-jitsu Championship: Četiri zlata, jedno srebro i tri bronce Jiu jitsu kluba Zadar - Sport023

Judo klub Olimp Vinkovci na Prvenstvu Hrvatske osvojili tri odličja |  Novosti.hr
Judo klub Olimp Vinkovci na Prvenstvu Hrvatske osvojili tri odličja | Novosti.hr

Borilački sportovi | ISTRASPORT | Page 9

Žetva medalja pulskog Jiu-jitsu kluba Lotus | Regional Express - online  magazin
Žetva medalja pulskog Jiu-jitsu kluba Lotus | Regional Express - online magazin

Judo Klub | Judo Klub Lotus | Zagreb

UPISI U KLUB | Judo klub Lotus | Zagreb

Mateo Tomašić prvak Hrvatske u judu, Leo Herić i Tena Pereković viceprvaci,  Edita Zvonarić osvojila dvije bronce - Večernji.hr
Mateo Tomašić prvak Hrvatske u judu, Leo Herić i Tena Pereković viceprvaci, Edita Zvonarić osvojila dvije bronce - Večernji.hr

Judo klub "LOTUS" - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa -  Medicinski centri u Zagreb - Nicelocal.com.hr
Judo klub "LOTUS" - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa - Medicinski centri u Zagreb - Nicelocal.com.hr

Neprikosnoveni osvajači Pula Opena u Slavoniju stigli s pobjedničkim  peharom: Najviše medalja osvojio osječki Ju Jitsu klub Tatami -  OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku
Neprikosnoveni osvajači Pula Opena u Slavoniju stigli s pobjedničkim peharom: Najviše medalja osvojio osječki Ju Jitsu klub Tatami - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku

Sakure uspješni organizatori i natjecatelji – radiosamobor.hr

SJAJAN USPJEH ZA PULSKI KLUB Jiu-jitsu klub Lotus na državnom prvenstvu  osvojio 14 medalja
SJAJAN USPJEH ZA PULSKI KLUB Jiu-jitsu klub Lotus na državnom prvenstvu osvojio 14 medalja