Home

Puno lijepog Napravljeno za pamćenje Predaja pikado savez varaždinske županije Između poslastica goniti

Pikado klub Pauk pobjednik kupa Pikado saveza Varaždinske regije

Dario Strmečki pobjednik 4. Masters turnira Pikado saveza Varaždinske  regije - Varaždinske Vijesti
Dario Strmečki pobjednik 4. Masters turnira Pikado saveza Varaždinske regije - Varaždinske Vijesti

Na drugom pikado mastersu Varaždinske županije pobijedili Dario i Marko iz  PK Varaždin 1181
Na drugom pikado mastersu Varaždinske županije pobijedili Dario i Marko iz PK Varaždin 1181

Pikado savez Varaždinske regije

Top 16 Masters Pikado saveza Varaždinske regije: Dario Strmečki najbolji,  do njega Andrija Županić iz Ivanca
Top 16 Masters Pikado saveza Varaždinske regije: Dario Strmečki najbolji, do njega Andrija Županić iz Ivanca

VRLO USPJEŠNA SEZONA PIKADO KLUBA KEMEX: Donosimo rezultate – Aktualno hr

Četrdeset natjecatelja na trećem masters turniru Pikado saveza Varaždinske  županije
Četrdeset natjecatelja na trećem masters turniru Pikado saveza Varaždinske županije

Elektronički pikado: 4. masters Varaždinske regije - Strmečki najbolji u  pojedinačnoj, Kušter / Uranić u konkurenciji parova
Elektronički pikado: 4. masters Varaždinske regije - Strmečki najbolji u pojedinačnoj, Kušter / Uranić u konkurenciji parova

PIKADO SAVEZ VARAŽDINSKE REGIJE Ivanec trans nanio prvi ligaški poraz ekipi  Đekson's Five nakon 3 godine
PIKADO SAVEZ VARAŽDINSKE REGIJE Ivanec trans nanio prvi ligaški poraz ekipi Đekson's Five nakon 3 godine

FOTO Ekipa Tip Topa osvojila Kup Pikado saveza Varaždinske regije -  Varaždinske Vijesti
FOTO Ekipa Tip Topa osvojila Kup Pikado saveza Varaždinske regije - Varaždinske Vijesti

PIKADO SAVEZ VARAŽDINSKE REGIJE Igrano 6. kolo u obje lige – evo rezultata

Recenzije PIKADO SAVEZ VARAŽDINSKE REGIJE (Udruga) u Varaždin (Varaždinska)

Sadržaj s oznakom: Pikado savez Varaždinske regije - Varaždinske Vijesti

PIKADO Pobjednik ovogodišnje sezone kupa Varaždinske regije je ekipa  Đeksons Five — Varazdinski.hr
PIKADO Pobjednik ovogodišnje sezone kupa Varaždinske regije je ekipa Đeksons Five — Varazdinski.hr

Evo rezultata trećeg kolo kup natjecanja Pikado saveza Varaždinske regije!  — Varazdinski.hr
Evo rezultata trećeg kolo kup natjecanja Pikado saveza Varaždinske regije! — Varazdinski.hr

Pikado savez Varaždinske regije - Imamo pobjednika 1.masters serije PSVR i  najboljeg igrača Varaždinske županije. 1.mjesto osvojio je Dario Strmečki,  član PK Varaždin 1181, ekipa Đeksons Five 2.mjesto Marko Moravec, član PK
Pikado savez Varaždinske regije - Imamo pobjednika 1.masters serije PSVR i najboljeg igrača Varaždinske županije. 1.mjesto osvojio je Dario Strmečki, član PK Varaždin 1181, ekipa Đeksons Five 2.mjesto Marko Moravec, član PK

Nastavljena natjecanja u obje lige Pikado saveza Varaždinske županije

Pikado savez Varaždinske regije - Nakon 8 godina ovo je prvi ekipni trofej  koji dolazi u Varaždin. Čestitke našim Đeksonima na ovom velikom trofeju i  zasluženom drugom mjestu na 25. Ekipnom prvenstvu
Pikado savez Varaždinske regije - Nakon 8 godina ovo je prvi ekipni trofej koji dolazi u Varaždin. Čestitke našim Đeksonima na ovom velikom trofeju i zasluženom drugom mjestu na 25. Ekipnom prvenstvu