Taekvondoaši Jastreba najuspješniji na državnom prvenstvu u Karlovcu –  CroRing
Taekvondoaši Jastreba najuspješniji na državnom prvenstvu u Karlovcu – CroRing

Taekwondo klub Jastreb organizira prvi internacionalni ljetni kamp na  Ugljanu
Taekwondo klub Jastreb organizira prvi internacionalni ljetni kamp na Ugljanu

Taekwondo klub Jastreb - Trenirajte s najboljima!

Taekwondo klub Jastreb na Bosnia Openu osvojio šest medalja - Večernji.hr

Helena Dujmić osvojila srebrnu medalju na G1 natjecanje Tallinn Open 2021.  – CroRing
Helena Dujmić osvojila srebrnu medalju na G1 natjecanje Tallinn Open 2021. – CroRing

Sportske novosti - Nema 'otrovnih strelica' među nama, a istina o Europskom  klupskom prvenstvu potpuno je drugačija
Sportske novosti - Nema 'otrovnih strelica' među nama, a istina o Europskom klupskom prvenstvu potpuno je drugačija

Na turniru "Jastreb kup" Taekwondo klub "Prana" osvojio je drugo mjesto u  sveukupnom poretku - Karlovački.hr
Na turniru "Jastreb kup" Taekwondo klub "Prana" osvojio je drugo mjesto u sveukupnom poretku - Karlovački.hr

TKD JASTREB - najnovije objave | 24sata

TKD-Jastreb - Ovo je naša jastrebica Kaja - elastičnija od... | Facebook

Taekwondo klub Jastreb s devet zlata prvoplasirani na Hallelujah cupu u  Karlovcu
Taekwondo klub Jastreb s devet zlata prvoplasirani na Hallelujah cupu u Karlovcu